طراحی وب سایت رستوران ، کافی شاپ و فست فود

مقدمه:

حتما شما هم قبول دارید که کاربران از یک وب سایت رستوران در جهت میل نمودن یک شیشلیک استفاده نخواهند نمود و کلا این عمل غیر قابل پیاده سازی میباشد.

ولی این را هم باید قبول داشته باشیم که معروف شدن یک محل مانند کافی شاپ و یا یک رستوران تازه کار، امروزه کار چندان مشکلی به حساب نمی آید.

شاید در سالهای بسیار دور افراد باید نزدیک به پنجاه سال به صورت جدی در یک رستوران فعالیت می داشتند تا همگان آنها را بشناسند.
ولی با وجود اینترنت و فضای مجازی میتوانید تنها با داشتن یک وب سایت رستوران عالی و کاربر پسند، نظر این دسته از افراد را به خود جلب نمود.

جالب است بدانیم بسیاری از افراد آنلاین در دنیا را جوانان تشکیل میدهند. این دسته از افراد به دنبال مکان های جدیدی برای قرار گذاشتن با یکدیگر و صرف ناهار و شام هستند.

بنابراین حضور داشتن در فضای اینترنت و معرفی کسب و کار خود بسیار مهم میباشد.

 در وب سایت رستوران خود میتوانید منوهای روزانه و غذا های ویژه خود را به علاقه مندان و کاربران آنلاین وب سایت معرفی نمایید. آنها با دیدن تصاویر و حتی محیط رستوران و کافی شاپ شما علاقه مند خواهند شد که به مکان شما بیایند.

حتی بطوریکه امروزه بعضی از وب سایت ها که موفق هم عمل نموده اند، اقدام به جمع آوری اطلاعات رستوران ها و کافی شاپ ها مینمایند.

تا در آینده با گرفتن حق اشتراک، درآمدی را از این مجموعه داشته باشند.

معروف سازی وب سایت رستوران

عملا معروف نمودن وب سایت هایی که با مواد غذایی و تغذیه افراد سر و کار دارند، کار چندان مشکلی به نظر نمی آید.

به خودی خود چنین وب سایت هایی بازدید کنندگان خاص خودشان را خواهند داشت و مشتریان آنها برای معرفیتان وب سایت رستوران شما را به دیگران معرفی خواهند نمود.

سئو

کافی است که وب سایت شما در گوگل رتبه خوبی داشته باشد و کاربران به محض اینکه آن را در نتیجه جستجو ملاحظه نمودند بر روی لینک مورد نظر کلیک نموده و وارد سایت شما میشوند.

البته بهینه سازی سایت یا همان سئو سایت کار چندان ساده ای به نظر نمی رسد و مهمتر از همه این است که وب سایت رستوران شما ساختار طراحی و برنامه نویسی خوبی را داشته باشد.

ما در زمان طراحی و برنامه نویسی وب سایت رستوران، کافی شاپ و یا فست فود شما تا جایی که امکان داشته باشد؛ سعی مینماییم تا بالاترین استانداردها را پیاده سازی نماییم.

به همین دلیل شما برای اقدام به سئو سایتتان دچار مشکل نخواهید شد.

ویژگی های وب سایت رستوران

معرفی شعبات و نمایندگی ها

همچنین در وب سایت رستوران خود میتوانید تمامی شعبات و نمایندگی های خود را به همراه آدرس کامل و شماره تلفن معرفی نمایید تا افراد بتوانند نزدیکترین شعبه به خود را پیدا نمایند.

رزرو آنلاین

شما میتوانید امکان رزرو آنلاین میز را هم به برنامه آتی خود اضافه نمایید، تا افراد به صورت آنلاین حتی با تبلت و موبایل اقدام به این کار نمایند.

برای مشتاق نمودن کاربران برای رزرو آنلاین میتوانید قرعه کشی های معین تعیین نمایید. و یا تخفیف های خوبی را برای این کار در نظر بگیرید؛ تا مشتریان شما مشتاق شوند در نهایت از وب سایت رستوران شما خرید نهایی خود را انجام دهند.

نظر خواهی

همچنین میتوانید نظر مثبت و سازنده مشتریان را هم در وب سایت رستوران خود قرار دهید تا کاربران دیگر و مشتریانتان از سرویس دهی خوب شما اطلاع کسب نمایند.

منو

یکی از پرچالش ترین بخش ها در یک وب سایت رستوران و … نمایش منوهای آن رستوران میباشد.

باید برای پیاده سازی این بخش نقشه مشخصی داشته باشیم. تا کاربران وب سایت در کوتاهترین زمان بتوانند در داخل وب سایت به خواسته خود برسند.

در طراحی این بخش و نمایش منوهای رستوران، کافی شاپ و یا فست فود باید از طرح های شاد استفاده نماییم تا بالاترین حس را بتوانیم به مشتری منتقل نماییم.

معمولا در وب سایت رستوران، کافی شاپ و یا فست فود میتوانیم سرویس ها و خدمات زیر را ارائه نماییم:

 • ارائه و بروزرسانی آنلاین
 • سفارش آنلاین
 • معرفی شعبات مختلف
 • رزرو رستوران برای مراسم های مختلف
 • رزرو میز
 • برگزاری قرعه کشی آنلاین و اعلام نتایج آن به وسیله اس ام اس
 • درج و مدیریت نظرات کاربران
 • درج و مدیریت اطلاعیه های رستوران
 • درج دستور پخت غذاها
 • معرفی غذاهای جدید
 • معرفی سرآشپزهای رستوران
 • گواهینامه ها و افتخارات
 • و…

نتیجه:

بنابراین سرویس های دیگری را نیز میتوان در طراحی وب سایت رستوران شما پیاده سازی نمود که حتما با مراجعه شما به شرکت بست وب لند و عقد قرار داد از همان ابتدا تمامی مشاوره های لازمه در این زمینه در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

ما در تمامی مراحل در کنار شما خواهیم بود چرا که اعتقاد داریم موفقیت مشتریان ما در نهایت موفقیت ما خواهد بود.
چنانچه تمایل دارید تا شما هم وب سایت داشته باشید میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

شماره تماس مستقیم دفاتر:

دفتــر مرکـــزی)     تهران – شریعتی – بعد از پل سیدخندان – کوچه خندان – پلاک ۶

دفتـر اصفهـان ۱)     اصفهان – خیابان هشت بهشت شرقی – روبروی امام زاده شاهزید – پلاک ۱۰

دفتـر اصفهـان ۲)     اصفهان – میدان جمهوری اسلامی – نبش خیابان خرم

آدرس ایمیــــل)     info@bestwebLand.com

شروع چت
گروه بست وب لند جهت پیشبرد و رفاه حال شما کاربران عزیز، حمایت و پشتیبانی خود را از طریق واتساپ نیز ارائه می دهد .
Powered by