قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط

  • وبسایت بست وب لند

۱-۱) به بست وب لند خوش آمدید. این وبسایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که به راحتی بهترین سایت های شرکتی، فروشگاهی و یا پزشکی را برای کسب و کار خود داشته باشید.

۱-۲) این وبسایت به وسیله هلدینگ کارآفرینان برتر سپهر  آراد مدیریت می‌شود و در هر کجا که از اصطلاح ما استفاده شده است منظور این شرکت است.

از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وبسایت و یا سفارش یکی از سایت ها یا خدمات آن نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید.

 ۱-۳) بست وب لند این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد.

زمانی که گروه بست وب لند شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید.

لازم است قبل از سفارش وبسایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق آدرس ایمیل زیر با ما در میان بگذارید.

۲) پذیرش شرایط

شما با سفارش وبسایت نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید. هم‌چنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این گروه در بخش پرداخت آنلاین قرار داده می‌شود موافقت خود را اعلام می‌نمایید.

۳) تکمیل فرم سفارش وبسایت

۳-۱ ) نخستین گام برای سفارش وبسایت این است که فرم سفارش را تکمیل و امضا نمایید. در بخشی از فرآیند سفارش ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر:

  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • شماره تلفن
  • کد ملی
  • شماره شناسنامه

۳-۲ ) شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرم سفارش به این گروه می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.

۴-  سفارش سایت و ضوابط لغو قرارداد

۴-۱) برای سفارش وبسایت باید ۵۰ درصد هزینه تعیین شده برای وبسایت مورد نظر را قبل از انجام سفارش و ۵۰ درصد را موقع تحویل بپردازید.

۴-۲) هزینه سفارش در زمان امضا قرارداد به صورت حضوری دریافت خواهد شد.

۴-۳) گروه بست وب لند موظف است وبسایت شما را حداکثر تا ۱ ماه بعد از تاریخ پرداخت و بستن قرارداد آماده تحویل کند.

۴-۴) درصورتی که مشتری اطلاعات خود را برای درج در سایت به موقع ارائه ندهد گروه بست وب لند حق دارد موعد تحویل سایت ایشان را به تعویق بیندازد.

۴-۵) مشتری موظف است با شماره تلفنی که در فرم سفارش میفرستد همیشه در دسترس باشد و در صورت عدم دسترسی به مشتری گروه بست وب لند وظیفه ای در قبال تحویل به موقع سفارش نخواهد داشت.

۴-۶) در صورت لغو قرارداد از سمت مشتری هیچ مبلغی به ایشان بازگردانده نخواهد شد.

۵- پشتیبانی

۵-۱)زمان تحویل سفارش به مدت ۲ ساعت به مشتری به صورت آنلاین آموزش داده خواهد شد.

۵-۲)پشتیبانی سایت های مشتریان تا ۱ سال به صورت رایگان انجام می شود.

۵-۳) در صورتی که در سایت اروری مشاهده شود که از سمت سرور باشد به صورت رایگان ارور برطرف می شود در غیر اینصورت برای مشتری هزینه بر خواهد بود.

با تشکر از مشتریان عزیز و گرامی

شماره تماس مستقیم دفاتر:

دفتــر مرکـــزی)     تهران – شریعتی – بعد از پل سیدخندان – کوچه خندان – پلاک ۶ 

دفتـر اصفهـان ۱)     اصفهان – خیابان هشت بهشت شرقی – روبروی امام زاده شاهزید – پلاک ۱۰ 

دفتـر اصفهـان ۲)     اصفهان – میدان جمهوری اسلامی – نبش خیابان خرم    

آدرس ایمیــــل)     info@bestwebLand.com